• Bal andrzejkowy klas II-III

          • W czwartek 23 listopada w naszej szkole odbył się bal andrzejkowy dla klas II-III . Na ten dzień dzieci czekały z niecierpliwością. Pięknie udekorowana aula, zamieniła się w salę balową. Imprezę andrzejkową rozpoczęli wychowawcy klas Panie Anna Jachowicz, Renata Hyjek i Faustyna Dąbrowska, zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, własnoręcznie przygotowane maski, bawiły się w rytm swoich ulubionych przebojów, a pomiędzy taneczną aktywnością przygotowano dla nich specjalne atrakcje, gry i zabawy. Elementy rywalizacji w zaproponowanych rozgrywkach bardzo spodobały się zgromadzonym i chętnie w nich uczestniczyli. Wspólne zabawy sprzyjały integracji oraz sprawiły dzieciom wiele radości. Szybko minął nam ten radosny czas, bo bawiliśmy się doskonale. Tegoroczne andrzejki można uznać za udane.

            / Anna Jachowicz/

          • Wycieczka do PZL Mielec

          • W dniu 20.11.2023 uczniowie klas ósmych uczestniczyli w wycieczce do Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o. o. należące do koncernu Lockheed Martin w Mielcu. Uczniowie zapoznali się z etapami produkcji śmigłowców, które produkowane są w zakładach lotniczych. Dowiedzieli się, jakie stanowiska pracy oferuje zakład lotniczy i jakie należy posiadać wykształcenie, aby móc pracować w firmie. Pan przewodnik przybliżył również  historię powstania zakładów lotniczych na terenie Mielca oraz jakie były w nim produkowane samoloty które  uczniowie mogli zobaczyć i wykonać pamiątkowe zdjęcia  przy stałej ekspozycji wystawy samolotów produkowanych w Mielcu: An2, TS-11 Iskrze i Irydzie M-96 .Wyjazd zorganizowany był w ramach doradztwa zawodowego.

            /Agata Burda - Rusin/
                                                    

             

          • Informacja o telefonach zaufania oraz infolinii wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy potrzebują pomocy

          • Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

            W ramach działań telefonów/infolinii specjaliści świadczą również wsparcie osobom dorosłym, opiekunom i nauczycielom, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi.

            Załączone telefony gwarantują szybki dostęp do informacji i wsparcia, jak również podejmowanie interwencji w sprawach ważnych z punktu widzenia zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa dzieci oraz młodzieży.

          • Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej

          • 15 listopada klasa I i zerówka odwiedziły Muzeum Bobki Choinkowej w Nowej Dębie. Jest to pierwsze, niepowtarzalne miejsce w świecie, gdzie można poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Podziwiać tu można tysiące wyjątkowych, ręcznie robionych ozdób choinkowych oraz poznać proces ich powstawania. Właściciel, Janusz Biliński założył firmę w 2012 roku, ale kolekcjonował unikatowe bombki już wcześniej. Jego marzeniem było ukazanie tradycyjnych sposobów tego pracochłonnego rękodzieła kolejnym pokoleniom, co z powodzeniem się powiodło. Dzieci uczestniczyły w pokazie dmuchania baniek, srebrzenia ich, a następnie ręcznego zdobienia w dekoratorni. Następnie samodzielnie ozdabiały bombki. Podczas zwiedzania muzeum poznały różne style zdobienia i świątecznego dekorowania mieszkań, miały też okazję podziwiać nie tylko współczesne, ale również bardzo stare ozdoby, którymi babcie zdobiły choinki. Miejsce zachwyciło nas niezwykłym klimatem, bogactwem i zachęciło do zakupów. Wyjazd zorganizowała pani Maria Jamróz, a opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Hiacynta Jamróz, Renata Drzymała, Katarzyna Nowak, Paulina Ciejka.

            /Renata Drzymała/

          • XIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

          • 7 listopada w naszej szkole obchodziliśmy XIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA. Tego dnia uczniowie klas 3-8 sprawdzali swoją znajomość tabliczki mnożenia. Każdy, kto udzielił bezbłędnych odpowiedzi otrzyma certyfikat

          • Zerówka i kl.I - spotknie ze Stowarzyszeniem Patriotyczny Mielec

          • Z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, odwiedzili nas państwo Zabłoccy z synem. Pan Tomasz prężnie działa w Stowarzyszeniu Patriotyczny Mielec, którego założeniem jest między innymi patriotyczna edukacja dzieci i młodzieży. Odpowiedział też na nasze zaproszenie i przeprowadził ciekawe zajęcia o patriotyźmie. Uczestnicy spotkania mieli okazję do przypomnienia i utrwalenia symboli narodowych, podstawowej wiedzy o naszym kraju, dowiedzieli się, co znaczy "być patriotą", a także mogli oglądać, a nawet mierzyć mundur, strzelać z repliki broni i porównać współczesne atrybuty wojskowe z średniowiecznymi - rycerskimi. To już nie pierwsze tego typu spotkanie, planujemy kolejne. Składam serdeczne podziękowanie p. Tomaszowi Zabłockiemu za bezinteresowną współpracę oraz wkład w edukację patriotyczną dzieci.

            /Renata Drzymała/ 

          • WARSZTATY PLASTYCZNO-LITERACKIE

          • 16 listopada 2023 nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach ph. „Inspiracje do wykonania okładki książki”, zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem. W wyjeździe pod opieką pań: Katarzyny Sikory i Anny Leśniak uczestniczyła z klasa VI i chętne dziewczynki z klasy V.

            Najpierw uczniowie zwiedzili salę wystawową, gdzie pani dyrektor Mariola Pelic opowiedziała dzieciom o konkursie "Wydajemy własną książkę", który już od ponad 20 lat jest organizowany przez GOK w Grochowem.  Uczniowie nie tylko zapoznali się z zasadami konkursu, mogli podziwiać przepiękne, własnoręcznie wykonane książki przygotowane w poprzednich edycjach. Utwory te tworzą unikatową Bibliotekę Białych Kruków i zrobiły ogromne wrażenie na naszych uczniach. Niektórzy z nich twierdzili, że zainspirowali się do przygotowania własnej książki i udziału w konkursie.

            Następnie odbyły się warsztaty, które poprowadziła pani Małgorzata Lasek - mistrzyni rękodzieła artystycznego, twórczyni przedmiotów oryginalnych wykonanych najczęściej z recyklingu, specjalista tworzenia kolaży, która pokazała uczestnikom warsztatów, jak można w ciekawy sposób wykorzystać gazety, resztki papieru czy materiału do stworzenia oryginalnej okładki do swojej książki. Dodatkowo pani Lasek omówiła budowę książki, rodzaje okładek, a także kolejne etapy powstawania książki i tworzące ją osoby. Dzieci wykazały się wielką kreatywnością i powstały przepiękne okładki.

            Ostatnim punktem wyjazdu był relaks na pobliskim placu zabaw, który uatrakcyjniła przepiękna, jesienna pogoda.

            /Katarzyna Sikora/

          • Kolejny bonus za osiągnięcia sportowe

          • Po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Maliniu  jest wśród najlepszych w powiecie mieleckim oraz we współzawodnictwie klasyfikacji wojewódzkiej. Przez ostatnie cztery lata wygrywaliśmy klasyfikację powiatową otrzymując nagrody finansowe na zakup sprzętu sportowego. Nie inaczej było w ubiegłym 2022/ 2023 roku. Tym razem w rywalizacji szkół powiatu mieleckiego zajęliśmy II miejsce. W związku z tym otrzymaliśmy nagrodę w postaci pamiątkowej statuetki  i 400 złotych na zakup sprzętu sportowego. Sprzęt został zakupiony w postaci rakiet do gry w badmintona, piłkę do gry w unihokeja.

             Gratulujemy uczniom naszej szkoły, że dzięki ich sukcesom wzbogacamy infrastrukturę sportową.

            / Lesław Jachowicz/

          • Gminne obchody Święta Niepodległości

          • 11 listopada poczet sznadarowy naszej szkoły, w składzie: Krzysztof Hyjek, Jagoda Nowak, Julia Stypa, Mateusz Turkosz, Sara Kusek, Zofia Zalot pod opieką pani dyrektor Hiacynty Jamróz oraz pani Sylwii Skolimowskiej, w dniu odzyskania przez Polskę niepodległości, wziął czynny udział w lokalnych obchodach gminnych. Podczas uroczystości wszyscy uczestnicy oddawali hołd bohaterom i świętowali naszą historię walki o wolność. Atmosfera była nasycona patriotyzmem, a wspólna celebracja jednoczyła społeczność, wzmacniając poczucie wspólnoty i dziedzictwa narodowego. To było nie tylko symboliczne upamiętnienie ważnego momentu, ale także okazja do refleksji nad wartościami, które kształtują naszą tożsamość narodową.

             

          • Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

          • „Leć orle biały nad polską ziemią” pod takim hasłem uczniowie klasy II i III  pod kierunkiem nauczycieli Pani Renaty Hyjek, Pani Faustyny Dąbrowskiej  i Pani Anny Jachowicz przygotowali uroczystą akademię z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W burzliwej historii naszej Ojczyzny było wiele wzlotów i upadków. Jednak dzień 11 listopada 1918 roku na trwałe zapisał się na kartach historii, a przede wszystkim w umysłach wielu pokoleń Polaków. Polska, po 123 latach niewoli, znów pojawiła się na mapie Europy, jako państwo suwerenne i niezależne. Na znak wciąż żywej pamięci o bohaterach oraz wdzięczności za ich oddanie i poświęcenie, uczniowie zaprezentowali piękne utwory patriotyczne oraz przypomnieli jakże niezwykle ważną historię naszego kraju.  Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. W skrócie zobrazowano sytuację polityczną kraju, jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Uczniowie przedstawili inscenizację zatytułowana „Krzyk białego orła” Jednak największy nacisk położono na ukazanie ducha narodu polskiego, który w czasie niewoli, stale wychodził z inicjatywą walki za ojczyznę. Czym jest wolność dla współczesnych? Dla jednych to możliwość podróżowania bez ograniczeń, dla innych swobodny dostęp do dóbr, a jeszcze dla innych swoboda wypowiedzi bez zamykania okien i ściszania głosu, to możliwość wyrażania swoich uczuć i odczuć wobec rzeczywistości i historii. Wolność trzeba pielęgnować, tym bardziej, że kilka pokoleń o nią walczyło. Nikt nie doceni tego skarbu, jeśli nie będzie pamiętał o ofiarach, o okaleczonych przez kolejnych agresorów rodzinach. Nasza społeczność szkolna stara się pamiętać.

            Uzupełnieniem uroczystości było odśpiewanie przez  wszystkich  uczniów i nauczycieli  czterech  zwrotek hymnu narodowego włączając się tym samym w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu". Następnym elementem uroczystości było wręczenie przez Panią wicedyrektor Monikę Klich dyplomów zdobytych przez uczniów w różnych zawodach i konkursach w  październiku i listopadzie.

            / Anna Jachowicz/

          • „Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami!”

          • „Idę do parku, lasu – myślę zawczasu” pod takim hasłem na przełomie października i listopada uczniowie klasy III przystąpili do realizacji programu edukacyjnego „Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami!”, Dzieci w przystępny sposób dowiedziały się wielu informacji  na temat życia kleszczy, ich wyglądu, występowania, miejsc na ciele człowieka najbardziej narażonych na ukłucie kleszczy. Ponadto dowiedziały się o metodach zabezpieczenia się przed wszczepieniem się kleszcza w ciało człowieka oraz podstawowych zasadach postępowania po ugryzieniu przez kleszcza. Program, został przeprowadzony w ramach zajęć z zakresu edukacji zdrowotnej zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny  związany z powyższym tematem. Rodzice otrzymali list informacyjny. Dzieci pracowały według załączonego scenariusza. Mamy nadzieję, że realizacja programu przyczyni się do wzrostu poziomu wiedzy na temat kleszczy i chorób przez nie przenoszonych. Wybierając się na spacer do lasu warto pamiętać, że, to szczyt wzmożonej aktywności kleszczy.  

                                                                                                                                                                / Anna Jachowicz/

          • Sukces w „ grze królewskiej”

          • W dniu 8 listopada 2023 roku w hali sportowej w Radomyślu Wielkim odbył się finał rejonowy  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach. III miejsce wywalczyli reprezentanci naszej szkoły. Do awansu na finały wojewódzkie zabrakło 0,5 punktu pomocniczego. Trzy pierwsze zespoły zgromadziły taka samą liczbę dużych punktów. O kolejności miejsc zadecydowała tabela pomocnicza, w której  o 0,5 punktu lepsi byli koledzy z Radomyśla Wielkiego.

            Skład zespołu: Obara Maksymilian, Szumacher Maciej, Kamuda Artur, Ziobroń Maja klasa VIII b.

             

            Gratulujemy!!!

                                                                                                               / Lesław Jachowicz/

          • Zmagań badmintonowych ciąg dalszy.

          • W dniu 31 października 2023 roku w hali sportowej w Straszęcinie koło Dębicy odbyły się półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Bardzo ładnie zaprezentowali się nasi uczniowie. W kategorii dziewcząt i chłopców solidarnie wywalczyli V miejsce.

            Skład zespołu dziewcząt: Bauer Milena, Sasor Zuzanna, Gaska Antonina.

            Skład zespołu chłopców: Kamuda Artur, Szumacher Maciej.

            Wszyscy reprezentanci to klasa VIII b

             

            Gratulujemy!!!

                                                                                                               / Lesław Jachowicz/

          • Zerówka - Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

          • Świat bajek jest źródłem rozrywki, inspiracji i edukacji wielu pokoleń. Wszyscy lubią bajki i ich bohaterów, którzy niejednokrotnie stają się nieodłącznym elementem dziecięcych marzeń. Dzieci z oddziału przedszkolnego, wcielając się w bajkowe postaci przeniosły się do świata fantazji, gdzie dobro zawsze zwycięża, pozytywne osobowości stają się bohaterami, a na odbiorców tej literatury zawsze czeka morał. Przypomnieliśmy bajki starsze, wypowiadaliśmy się na temat współczesnych. Odgrywaliśmy krótkie scenki, był też pokaz mody, zabawy i przygotowanie plakatu na tą okazję. Na podsumowanie wspólnej zabawy wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

            /Renata Drzymała/

          • Dziękujemy za udział w akcji "Kolega - Koledze"

          • Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z koordynatorami: panią Marią Jamróz i ks. Arkadiuszem Bobolą składają serdeczne podziękowania WSZYSTKIM, którzy aktywnie włączyli się w akcję "Kolega - Koledze". Dzięki Waszemu zaangażowaniu i otwartości serca udało nam się zebrać przybory szkolne dla dzieci z Syrii i Libanu, które zostały przekazane Caritas diecezji Tarnowskiej.

          • Zorza polarna ma wieczornym niebie

          • ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

            Wieczorem 5 istopada 2023 można było zaobserwować ciekawostkę przyrodniczą, rzadką na naszej szerokości geograficznej. Kto był około godziny 18 na spacerze mógł zaobserwować to zjawisko.

            Zorza polarna – zjawisko obserwowane w górnej atmosfery, w pobliżu biegunów magnatycznych naszej planety, charakteryzujące się silnym polem magnatycznym.

            Na Ziemi zorze występują na wysokich wysokich szerokościach, głównie za kołami podbiegunowymi, chociaż w sprzyjających warunkach bywają widoczne nawet w okolicach 50. równoleżnika. Zdarza się, że zorze polarne obserwowane są nawet w krajach śródziemnomorskich. Na półkuli północnej zorza jest określana łacińską  nazwą Aurora borealis, a południowa zorza polarna nosi nazwę Aurora australis.

                                                                                                                                             / Renata Lasek/

          • Akcja MEiN "Szkoła Pamięta"

          • W tym roku już kolejny raz nasza szkoła przyłączyła się do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła Pamięta”. Jej celem jest zwrócenie uwagi młodym osobom jak istotna jest potrzeba pielęgnowania pamięci o naszych narodowych bohaterach, a w szczególności tych, związanych z historią lokalnej społeczności i regionu.

            Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami udali się pod kapliczkę, która stanowi szczególne miejsce pamięci dla mieszkańców Malinia. Została ona wybudowana jako wotum wdzięczności wobec Pana Boga i Matki Najświętszej za ocalenie mieszkańców od pacyfikacji niemieckiej w dniu 2 sierpnia 1944 r. Jako symbol pamięci i gest podziękowania zostały tam zapalone przez dzieci znicze.

            W poszczególnych klasach przeprowadzone zostały  zajęcia i pogadanki o przeszłości, lokalnych bohaterach, a także bliski zmarłych oraz o potrzebie pielęgnowania mogił i dbania o miejsca pamięci. Uczniowie rozmawiali o tradycjach związanych z obchodami Święta Wszystkich Świętych, zarówno w naszej kulturze jak i religii. Dzieci klas młodszych stworzyły piękne prace plastyczne nawiązujące do tradycji świąt zadusznych.

          • Wycieczka klasy IV do Centrum Nauki Łukasiewicz

          • W dniu 25 października uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią Grażyną Król i panią Eweliną Łachut udali się na wycieczkę do Rzeszowa- Jasionki, do Centrum Nauki Łukasiewicz. Jest to miejsce, w którym można obejrzeć, dotknąć i doświadczyć na żywo zdobyczy nauki i techniki. Na wstępie przywitała nas bardzo miła obsługa, pan objaśnił w jaki sposób się poruszać po ekspozycji i gdzie, co się znajduje. Na I poziomie uczniowie mieli możliwość zapoznać się z lotnictwem, maszynami i sprzętami lotniczymi, prześwietlić swoje bagaże jak na lotnisku czy też sprawdzić stan "samolotu" przed lotem. Dwóch uczniów skorzystało z symulatora lotu. Na drugim poziomie ekspozycje dotyczyły przyrody, mikroorganizmów, zwierząt, geologii. Można było również "zatankować" samochód, obliczyć długość i prędkość swoich kroków, zrelaksować się w sali relaksacyjnej czy też obejrzeć bakterie pod mikroskopem. Na trzecim poziomie można się było dowiedzieć wiele faktów o ciele człowieka, posłuchać własnego głosu, zajrzeć do ogromnej jamy ustnej i popróbować wiele innych ciekawych doświadczeń. Na tarasie widokowym uczniowie mogli zobaczyć pobliskie lotnisko oraz lądujące i odlatujące samoloty. Niestety z powodu deszczu nie mogliśmy zajrzeć do wnętrza prawdziwego samolotu. Z wycieczki wróciliśmy z nową wiedzą na temat nauki i techniki. /opr. Grażyna Król/

          • Wycieczka klas VII do Rzeszowa

          • 25 października klasy VII wraz z wychowawczyniami: p.Anetą Dudek i p.Małgorzatą Maziarz wybrały się na spóźnioną wycieczkę z okazji Dnia Chłopaka.

            Pierwszym punktem programu była wizyta w Podkarpackim Centrum Nauki "Łukasiewicz". Utworzone w Jasionce centrum nauki to obiekt nowej generacji oraz przestrzeń dla umysłu, która daje tyle możliwości ile podpowie odważna wyobraźnia i niezaspokojona ciekawość odkrywcy. To miejsce dynamiczne i interaktywne, w którym można do woli eksperymentować, testować, pytać, doświadczać i rozwijać naukowe zainteresowania. Służy do tego prawie 200 interaktywnych eksponatów podzielonych na zlokalizowane na trzech kondygnacjach tematyczne wystawy: LOTNICTWO, ŻYJĘ, PRZYRODA.

            Nasi uczniowie intensywnie zwiedzali wszystkie wystawy,biegali po wszystkich piętrach, jeździli windą w górę i w dół, a na koniec oblegali pokoje relaksu.

            Po dwugodzinnym pobycie w centrum nauki pojechaliśmy do Parku Trampolin "Grawitacja". Tu wszyscy mogli się wyszaleć do woli na trampolinach, w basenach z sześcianami z gąbki, na torach przeszkód i ściankach wspinaczkowych.

            W drodze powrotnej wstąpiliśmy jeszcze do Mc'Donalda i ok.16:30 zmęczeni, ale pełni wrażeń przyjechaliśmy do Malinia pod szkołę.

                                                                                                                   /Magorzata Maziarz/

             

             

          • Ślubujemy! - uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej

          • Tradycją naszej szkoły jest, że najmłodsi uczniowie w październiku przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość jaką jest PASOWANIE NA UCZNIA.

            26 października 18 pierwszoklasistów odświętnie ubranych, w obecności zaproszonych gości: Pana Andrzeja Głaza – Wójta Gminy Tuszów Narodowy, Ks. Kustosza Andrzeja Ramsa, Pani Dyrektor Hiacynty Jamróz, Pani Wicedyrektor Moniki Klich, swoich Rodziców, Babć, Nauczycieli oraz Uczniów klas II i III zaprezentowało swoją wiedzę oraz umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po zakończeniu części artystycznej, w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie ślubowali być dobrymi uczniami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość Rodzicom i Nauczycielom, kochać Boga i swoją Ojczyznę.

                        Po ślubowaniu Pani Dyrektor wielkim ołówkiem dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, Pani Wicedyrektor wręczyła kolorowe dyplomy, a Pan Wójt założył pamiątkowe medale i obdarował Pierwszoklasistów słodyczami. Wszyscy złożyli gratulacje Pierwszakom i ich Rodzicom. Również Rodzice obdarowali swoje pociechy słodkimi upominkami i podziękowali za pasowanie.

                        W drugiej części tej uroczystości Rodzice zaprezentowali niezwykłą niespodziankę – przedstawili „Rzepkę” Juliana Tuwima. Przepiękne kostiumy, energetyczne, znane i lubiane piosenki oraz niezwykłe kreacje aktorskie Rodziców i uczennicy klasy IV Emilii Mickiewicz sprawiły, że publiczność otrzymała dużą dawkę dobrej zabawy i śmiechu. Chyba nie było nikogo, kto nie wyszedłby z przedstawienia w dobrym humorze i z uśmiechem na ustach.

                        Wszystkim Pierwszakom życzymy, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako wielkie przeżycie i niezapomniana, radosna chwila. Rodzicom gratulujemy zdolnych pociech, a  dzieciom tak kreatywnych Rodziców.

                        Dziękujemy Rodzicom – Aktorom, że tak chętnie skorzystali z zaproszenia do udziału w inscenizacji „Rzepki” i poświęcili swój czas na próby i przygotowania tego przedstawienia, a wszystkim Rodzicom za wspaniałą współpracę w zorganizowaniu tej uroczystości. Za pomoc dziękujemy także Pani Paulinie Ciejce, Pani Faustynie Dąbrowskiej i Panu Arkadiuszowi Chwałkowi – operatorom dźwięku oraz Pani Grażynie Król za piękne zdjęcia. 

            Występy Dzieci i Rodziców zostały opracowane i przygotowane przez wychowawczynię Marię Jamróz.

             

            Link do galerii: https://zsmalinie.pl/album/#photos:album:1293

            Uroczystość pasowania: https://drive.google.com/file/d/1ucPPmwLWzU8Ye0TmXSo4RpKc66fSUNwl/view?invite=CPrE9M0D&ts=6559d52c

            Rzepka: https://drive.google.com/file/d/12A6AfHlyTq8HYm9-EBS6NEXT4Cfjbb_s/edit?pli=1

            /M. Jamróz/

             

            #LaboratoriaPrzyszłości

            Zakupiony w ramach Programu Laboratoria Przyszłości sprzęt był wykorzystywany do realizacji zaplanowanych zadań.

    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Maliniu,
      • Malinie 220 39-331 Chorzelów Poland
      • Szkoła Podstawowa w Maliniu: (17) 774 32 20
      • Publiczne Przedszkole w Ławnicy: (17) 747 90 10
      • Email wewnętrzny dla pracowników szkoły i na potrzeby organizowanych konkursów: zsmalinie@interia.eu
  • Galeria zdjęć

      brak danych