W czwartek, 13 lutego uczniowie klasy 7 wraz z wychowawczynią Anną Leśniak oraz Lesławem Jachowiczem wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę do Dębicy. Swoją przygodę rozpoczęli na stacji kolejowej, skąd szynobusem wyruszyli w kierunku lodowiska. Podróż przebiegła w miłej atmosferze, a wszyscy niecierpliwie czekali na jazdę na lodzie. Po dotarciu do Dębicy uczniowie przeszli na lodowisko, gdzie czekała na nich świetna zabawa. Niektórzy pewnie śmigali po tafli, inni zaliczali pierwsze upadki, a część wspomagała się pingwinkami, by oswoić się z jazdą na łyżwach. Śmiechu i radości nie brakowało, a każdy mógł spróbować swoich sił na lodzie. Po aktywnym czasie na lodowisku uczniowie udali się na spacer po Dębicy. Podziwiali miejskie widoki, a zwieńczeniem ich wędrówki była wizyta w McDonald's, gdzie zregenerowali siły po intensywnym wysiłku. Powrót na dworzec PKP okazał się wyzwaniem – pełne brzuchy i długa trasa dawały się we znaki, ale mimo zmęczenia dopisywał wszystkim dobry humor. Spacerując, uczniowie podziwiali miasto i cieszyli się wspólnie spędzonym czasem.
Wycieczka była nie tylko okazją do aktywności fizycznej, ale także świetnym momentem na integrację i wspólne przeżywanie radosnych chwil. Wszyscy wrócili do domu zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy i mnóstwem pozytywnych wspomnień!
/A. Leśniak/