• Programy

• Zespół Szkół w Maliniu im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego informuje rodziców, że w roku szkolnym 2020/2021 (II półrocze) w ramach działań profilaktycznych prowadzonych przez szkołę będzie realizowane Programy edukacyjno-profilaktyczne: ,,Nie pal przy mnie, proszę” oraz ,,Znajdź właściwe rozwiązanie”, którego organem nadzorującym jest Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w Mielcu.

Program edukacyjny ,,Nie pal przy mnie proszę” przeznaczony jest dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Jego celem jest zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie tytoniu, zwiększenie odpowiedzialności za własne zdrowie oraz kształtowanie postaw asertywnych związanych z unikaniem czynnego i biernego palenia tytoniu. (wezmą w nim udział klasy II i III).

Program edukacyjny ,,Znajdź właściwe rozwiązanie” przeznaczony jest dla uczniów klas starszych szkoły podstawowej. Celem programu jest zapobieganie paleniu tytoniu wśród uczniów starszych klas szkół podstawowych. (wezmą w nim udział klasy VI).

• Zespół Szkół w Maliniu,
      • Malinie 220 39-331 Chorzelów Poland
      • Szkoła Podstawowa w Maliniu: (17) 774 32 20
      • Publiczne Przedszkole w Ławnicy: (17) 747 90 10